Plakat Dwie Połówki Pomarańczy

Spektakl “Dwie połówki pomarańczy”

Teatr Capitol ze spektaklem “Dwie połówki pomarańczy” w Strzegomiu

Prawdopodobnie najśmieszniejsza komedia romatyczna dla dorosłych!

Do jedynego hotelu w mieście, trafia świeża wdowa – Karolina, wezwana by zidentyfikować zamarłego męża – Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny – Alex, podającej się za córkę zmarłego.

Zaskakujące zwroty akcji, przewrotne poczucie humoru autorki, żartobliwa interpretacja reżyserska oraz prawdziwe kreacje aktorskie sprawiają, że z zapartym tchem śledzimy coraz bardziej absurdalną sytuację, gdzie nic nie jest takie, jakim się wydaje,a śmierć małżonka nie jest wcale końcem związku –  wręcz odwrotnie.

A może ten spektakl, to właśnie przepis na to, co trzeba zrobić, aby przekonać się o miłości tej swojej drugiej połówki ? Dla WIELKIEJ MIŁOŚCI zrobi się … WSZYSTKO.

Obsada:

Jarosław Boberek – najbardziej znany z roli posterunkowego w “Rodzinie zastępczej” oraz z dubbingu – użyczał głosu m.in. Kaczorowi Donaldowi oraz Królowi Julianowi

Aneta Zając – najbardziej znana z głównej roli w serialu “Pierwsza miłość” – Marysi Radosz; w 2014 roku w parze ze Stefano Terrazzino wygrała “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”

Cynthia Kaszyńska – najbardziej znana ze spektaklu “Kiedy kota nie ma…”

Grażyna Zielińska – najbardziej znana z roli Babki Zielarki w serialu “Ranczo”, a także ze spektakli “Klimaterium …i już” oraz “Klimaterieum 2, czyli menopauzy szał”

Po więcej informacji zapraszamy na:

www.dwiepolowkipomaranczy.pl
www.facebook.com/dwiepolowkipomaranczy

oraz pod numerem telefonu tel. 74 649 44 00 lub adresem e-mail: sck@sck.strzegom.pl

BILETY DOSTĘPNE NA KUPBILECIK.PL oraz w STRZEGOMSKIM CENTRUM KULTURY

Bilety: 75 zł (parter), 70zł (balkon)

23 listopada 2017, godz. 18:30

Sala widowiskowa Strzegomskiego Centrum Kultury

Zapraszamy.

X