Pół Na Pół

Spektakl „Pół na Pół”

Już w październiku pragniemy zaprosić Państwa na komedię nad wyraz kryminalną… „Pół na Pół” to świetnie napisane, błyskotliwe i zabawne dialogi, wyraziście nakreślone postacie. Piętrowe kłamstwa, zwroty akcji i mnóstwo humoru.

15.10.2019 r. (wtorek), godz. 18:00
Sala widowiskowa Strzegomskiego Centrum Kultury

I pula biletów – od 12.09 do 06.10.2019 w cenie

  • Parter – 70 zł
  • Balkon – 60 zł

II pula biletów – od 07.10 do 15.10.2019 w cenie

  • Parter – 90 zł
  • Balkon – 80 zł

*Przy zakupie 5 biletów – 6 dostaniesz gratis!

Bilety do nabycia w siedzibie SCK, ul. I.J. Paderewskiego 36 lub na stronie https://bit.ly/2mh6hMN lub https://bit.ly/2Dz4FGk

Realizacja życiowych planów i marzeń dwóch przyrodnich braci Roberta i Dominika stoi pod znakiem zapytania. Wbrew pozorom bracia wcale nie są bezdusznymi potworami czyhającymi na śmierć swej rodzicielki i spadek po niej. Choć rzeczywistość przedstawiona w komedii jest skomplikowana to historia relacji łączącej braci z matką jest opowiedziana w sposób przewrotny i bardzo… zabawny. Obok śmiechu znajdzie się też miejsce dla napięcia i grozy godnych mistrza gatunku – Alfreda Hitchcocka. Reżyser Malajkat i dwóch aktorów Polk i Szwedes nie biorą jeńców.

Tekst został przetłumaczony na portugalski i angielski, w marcu 2014 odbyła się premiera w Nowym Jorku, W listopadzie w Nowym…Sączu. W styczniu 2016 spektakl zagości ponownie w Poznaniu, na deskach Teatru WojArt. Hiszpańską wersję sztuki obejrzało już ponad 500.000 widzów. IDZIEMY NA REKORD, CHODŹCIE Z NAMI !

Obsada: Piotr Polk, Piotr Szwedes

Przygotowaliśmy dla Państwa również konkurs na Facebooku w którym do wygrania będzie pojedyncza wejściówka na spektakl, szczegóły na naszym profilu: https://bit.ly/2kfaYFZ

Życzymy powodzenia i mamy nadzieję że frekwencja jak zawsze dopisze

X