Plakat2

IV Warsztaty Wokalne „The Voice of…”

Strzegomskie Centrum Kultury i Studio Muzyczne „Katharsis” zapraszają na IV Warsztaty Wokalne „The Voice of…”, które poprowadzi Dominika Płonka.

Oferta przeznaczona jest dla śpiewającej młodzieży i dzieci powyżej 10 lat, profesjonalnych wokalistów, amatorów, nauczycieli śpiewu, osób pracujących zawodowo głosem mówionym.

Dominika Płonka, to jedyna w Polsce nauczycielka śpiewu i emisji głosu, która w tak zaawansowanym stopniu opanowała zarówno technikę MIX singing jak i Flow Phonation.

To doskonała okazja, żeby poznać różnicę między pracą z głosem w treningu MIXu (dawniej SLS) a treningiem fizjologicznym w metodzie FLOW Phonation wg. dra Huberta Noe, z którym Dominika współpracuje od lat.

Dominika jest akredytowaną nauczycielką, członkinią zarządu ds. Europy i Mentorką nauczycieli w międzynarodowym stowarzyszeniu IVTOM (International Voice Teachers of Mix). Założycielką i Prezeską Stowarzyszenie Wokalistów MIX / Mix Singers Association. Jest jedyną w Polsce mentorką, która opanowała w stopniu mistrzowskim i szkoli nauczycieli śpiewu w zakresie dwóch technik: SLS i Flow phonation. Od 3 lat stosuje wyłącznie ćwiczenia Flow Phonation. Szkoli także w tak zwanych ekstremalnych technikach wokalnych jak scream i growl. Na co dzień zajmuje się treningiem profesjonalnych wokalistów, czyli przygotowaniem ich do wzmożonego wysiłku głosowego. Jednym z jej podopiecznych jest tegoroczny zwycięzca Debiutów w Opolu – Sargis Davtyan.

W PROGRAMIE:

  1. Wykłady:
  • Założenia metody Flow Phonation i jej działanie
  • Różnice między FLOW phonation, a MIX i SLS + dyskusja
  • Czym jest falset? – nomenklatura w różnych środowiskach wokalistów + dyskusja
  • Legato w piosenkach (praca nad utworami z ochotnikami)
  1. Indywidualne lekcje śpiewu

Miejsce: Strzegomskie Centrum Kultury, ul. Paderewskiego 36, 58-150 Strzegom

Organizator i koordynator: Studio Muzyczne „Katharsis”, Tomasz Sochacki, tel. 535 262 918
Partner medialny: Radio Sudety 24

e-mail: smkatharsis@gmail.com

Wszelkie informacje na FACEBOOK pod linkiem:
https://www.facebook.com/events/567732004014942/

X