Warning: getimagesize(/home/serwisw/domains/sck.strzegom.pl/public_html/wp-content/uploadshttps://sck.strzegom.pl/wp-content/uploads/2017/02/koncert_06032017_www-1.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/serwisw/domains/sck.strzegom.pl/public_html/wp-content/themes/Total/framework/classes/image-resize.php on line 103
Koncert 06032017 Www

Być Kobietą… Być Kobietą! – zapowiedź koncertu

Być Kobietą… Być Kobietą!

Koncert z okazji Dnia Kobiet odbędzie się w dniu 6 marca 2017 r. o godzinie 18.00 na Sali widowiskowej Strzegomskiego Centrum Kultury.
Bilety w cenie: 10 PLN do nabycia w Sekretariacie Strzegomskiego Centrum Kultury, ul. I.J. Paderewskiego 36, bądź tuż przed koncertem.

 

  • „Witam” – zespół wokalno-instrumentalny z Mińska na Białorusi.  W repertuarze pieśni śpiewane przez Annę German, utwory klasyczne, ludowe.  Występował często na festiwalach poświęconych Annie German – m. Inn. w Zielonej Górze, Głogowie, Legnicy.
  • Marina Towarnicka -kierownik zespołu ”Witam”, absolwentka Szkoły Muzycznej w Grodnie i Mińsku, dyrektor Ogólnobiałoruskiego  Festiwalu Pieśni Anny German „Eurydyki” w Mińsku. Wielka propagatorka tej artystki.
  • Aurelia Sobczak – aktorka scen polskich, reżyser
  • Barbara Twardosz-Droździńska – pochodzi z dawnych polskich kresów wschodnich, jest absolwentką Akademii Muzycznej w Mińsku w klasie fortepianu i jedną z najlepszych w Polsce wykonawczyń repertuaru rosyjskiego, białoruskiego i ukraińskiego.
  • Stanisław Górka – od 1979 nauczyciel akademicki w PWST w Warszawie. W 2011 został odznaczony przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego Złotym Krzyżem Zasługi.W czerwcu 2015 roku odebrał z rąk Prezydenta RP akt nadania tytułu profesora sztuk teatralnych.
  • Wojciech Machnicki – polski aktor teatralny i dubbingowy.
X