Warning: getimagesize(/home/serwisw/domains/sck.strzegom.pl/public_html/wp-content/uploadshttps://sck.strzegom.pl/wp-content/uploads/2020/10/nowe_terminy_1_s.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/serwisw/domains/sck.strzegom.pl/public_html/wp-content/themes/Total/framework/classes/image-resize.php on line 103
Nowe Terminy 1 S

Nowe terminy naszych wydarzeń

Witajcie, w związku z koronawirusem jesteśmy zmuszeni przenieść nasze nadchodzące wydarzenia na najbliższe bezpieczne terminy, tak więc „MAGIC SHOW„, w wykonaniu Bartosza Lewandowskiego zostaje przeniesione na dzień 4 grudnia 2020 r. na godz. 17:00, o terminie „CZWARTYCH ZADUSZEK BLUESOWYCH” poinformujemy już wkrótce na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. Termin spektaklu „KŁAMSTWO„, pozostaje bez zmian (4.11.2020).

Informujemy również że nasze kino zawiesiło swoją działalność do odwołania, w trosce o bezpieczeństwo Wasze jak i naszych pracowników. W związku z powyższym tegoroczna edycja „Maratonu grozy” również stoi pod ogromnym znakiem zapytania.

Wszyscy liczymy że obecna sytuacja zostanie szybko opanowana i będziemy mogli organizować dla Was kolejne wydarzenia na które tak chętnie przybywacie.

X