Warning: getimagesize(/home/serwisw/domains/sck.strzegom.pl/public_html/wp-content/uploadshttps://sck.strzegom.pl/wp-content/uploads/2021/02/1_1-3.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/serwisw/domains/sck.strzegom.pl/public_html/wp-content/themes/Total/framework/classes/image-resize.php on line 103
1 1

Dzień Kobiet z Pazurą/em <3

Zbliża się święto na które czekają wszystkie Panie i oczywiście Panowie też. Jest zatem jedyna, niepowtarzalna okazja aby ofiarować swojej Pani wyjątkowy prezent – bilet na STAND-UP w wykonaniu charyzmatycznego Cezarego Pazury.

Niesamowity kontakt aktora z publicznością, świetna zabawa, dużo śmiechu, spotkanie tuż po występie i wspólne zdjęcie z gwiazdą oraz niespodzianka przygotowana przez Strzegomskie Centrum Kultury to atrybuty udanego świętowania.

Zapraszamy 7 marca 2021 r., o godz. 16:00 na salę widowiskową Strzegomskiego Centrum Kultury. Bilety do nabycia w siedzibie firmy oraz na stronie www.biletyna.pl w cenie: 60 zł parter/50 zł balkon.

Uwaga! W związku z panującymi obostrzeniami ilość miejsc jest ograniczona.

🎫 Kup bilet on-line już dziś: https://biletyna.pl/stand-up/Dzien-Kobiet-z-Pazurem

* bilet zakupiony on-line musi być opłacony internetowo, nie ma możliwości opłacenia takiego biletu w siedzibie SCK.

WAŻNE: Przed wejściem na salę potrzebne będzie Państwa oświadczenie o stanie zdrowia, w miarę możliwości prosimy o pobieranie dokumentu TUTAJ, i przekazanie wypełnionej karty obsłudze.

X