5 edycja Maratonu Grozy w Strzegomskim kinie!

Jak pewnie zauważyliście w tym roku nasz Maraton Grozy startuje nieco później!  Nie oznacza to jednak że nie szykujemy dla Was 5 edycji tego cieszącego się ogromnym zainteresowaniem widowiska!

 Już dziś pragniemy zaprosić Was na na kolejną edycję Maratonu Grozy w kinie SCK który odbędzie się w piątek trzynastego13 stycznia 2023 r o godz. 18:00 rozpoczniemy jak zawsze seans z najlepszymi horrorami tego sezonu! Sytuacja ekonomiczna zmusiła nas jednak do podniesienia cen biletów względem lat poprzednich, w tym roku za bilet na maraton (2 filmy), zapłacimy 35 zł, natomiast osoby zainteresowane tylko jednym z tytułów zapłacą 20 zł za bilet.

Bez zmian jednak pozostaje to do czego przyzwyczailiśmy Was podczas poprzednich edycji  Mega produkcje o których wspominaliśmy wyżej to rzecz jasna najważniejszy punkt programu jednak tradycyjnie nie obejdzie się bez nagród które rozlosujemy wśród uczestników maratonu, nie może też zabraknąć strasznej dekoracji którą jak co roku przygotowuje nasz zespół, tym razem wspierany przez Młodzieżową Radę Miejską w Strzegomiu. 

Przygotowane na ten wieczór filmy to:
 „Smakosz: Odrodzenie”, godz. 18:00
 „Terrifier 2. Masakra w Święta”, godz. 20:00

 REZERWACJA BILETÓW ON-LINE: https://biletyna.pl/film/V-Maraton-Grozy-w-kinie-SCK-Smakosz-odrodzenie-i-Terrifier-2-masakra-w-swieta


*Podczas maratonu nie będą uznawane zniżki oraz podstawowe vouchery!

Zapraszamy! 

Kino

`