Nadchodzące wydarzenia - Strzegom 2024

Nadchodzące wydarzenia w gminie Strzegom 2024

???? Jarmark Wielkanocny:

Tradycyjny Jarmark Wielkanocny odbędzie się 24 marca 2024 r. na Hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu. Będzie można tam kupić rękodzieło wielkanocne, świąteczne dekoracje, potrawy wielkanocne i wiele innych. Na jarmarku odbędą się również występy artystyczne i zabawy dla dzieci.

???????? Obchody 233. Rocznicy Konstytucji 3 Maja:

3 maja 2024 r. w Strzegomiu odbędą się uroczystości z okazji 233. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W programie uroczystości m.in. msza święta w intencji Ojczyzny oraz uroczysty apel.

???? Święto Granitu Strzegomskiego:

Święto Granitu Strzegomskiego to impreza plenerowa, która odbędzie się w dniach 14-16 czerwca 2024 r. W programie imprezy m.in. pokazy rzeźbiarskie, koncerty, wystawy i zabawy dla dzieci.

???? Fortepian w Kamieniołomie:

Fortepian w Kamieniołomie to festiwal muzyczny, który odbędzie się w dniach 11-14 lipca 2024 r. w nieczynnym kamieniołomie "Bazalt" w Strzegomiu. Podczas festiwalu będzie można usłyszeć koncerty fortepianowe w wykonaniu znakomitych pianistów.

???? 32 Międzynarodowy Festiwal Folkloru:

W dniach 6-11 sierpnia 2024 roku zapraszamy do Strzegomia na 32 Międzynarodowy Festiwal Folkloru!

Już po raz 32. nasze miasto stanie się areną barwnych występów zespołów tanecznych i muzycznych z całego świata. Festiwal to nie tylko okazja do podziwiania różnorodnych kultur i tradycji, ale także do wspólnej zabawy i integracji.

Zapraszamy do udziału w nadchodzących imprezach w gminie Strzegom!

Informacje na temat imprez kulturalnych w gminie Strzegom można znaleźć na stronie internetowej Strzegomskiego Centrum Kultury www.sck.strzegom.pl

Kino

`