"Tak niewiele pragnę" koncert rozrywkowo-edukacyjny z udziałem zespołu Fabryka

"Tak niewiele pragnę" – to seria koncertów rozrywkowo-edukacyjnych z udziałem zespołu Fabryka w województwach: dolnośląskim i opolskim dzięki wsparciu Funduszu Patriotycznego. Nadzór nad całością sprawuje Spółdzielnia socjalna "Zakątek Pomocy". 

Zespół Fabryka istnieje od 2004 roku. Grupa łączny klasyczny rok i brzmienia elektroniczne. W swoich utworach grupa porusza często tematy historyczne, patriotyczne (bez patosu i egzaltacji), a także współczesne tematy społeczne - czasem nawet z przymrużeniem oka. Dzięki tym koncertom wartościowe aspekty życia człowieka zostaną wzbogacone i uwydatnione. Fabryka ma na koncie 5 wydawnictw. We wrześniu b.r. wydana zostanie nowa płyta Fabryki - ku pokrzepieniu serc – „Będzie dobrze”. W programie koncertów „Tak niewiele pragnę” znajdą się utwory do poezji: Baczyńskiego, Gajcego (z albumu "Sierpień"), wolnościowe poezje z lat 80-tych (z płyty "Dziwny Stan"), sztandarowy „Złoty Róg” do tekstu Stanisława Wyspiańskiego, oraz kilka najnowszych utworów. 

W obecnych, trudnych czasach te wydarzenia pozwolą publiczności aktywnie uczestniczyć w koncertach i na chwilę oderwać się od otaczającej nas rzeczywistości. Muzyka zawsze łączy ludzi, pokolenia i różne style. Na koncerty zapraszamy miłośników muzyki rockowej i poezji. 

Zapraszamy do Sali Widowiskowej 
Strzegomskiego Centrum Kultury 
26 października 2023 r. o godz. 18.00.


Wstęp wolny.

Kino

`